wtorek, 6 października 2015

MILA dwufazowa odżywka nawilżająca do włosów

Jeżeli chodzi o odżywki do włosów to ostatnio mam na nie jakiegoś hopla :) wszystko co wpadnie w moje ręce, codziennie wcieram lub spryskuję włosy...
Jakiś czas temu w moje ręce wpadła dwufazowa odżywka do włosów od firmy fryzjerskiej MILA (cena ok. 17zł):

 

"Lekka, dwufazowa odżywka nawilżająca bez spłukiwania o natychmiastowym działaniu. Odżywka w sprayu, która doskonale nawilża, regeneruje i wygładza włosy, zwiększa elastyczność włosów, stają się one gładkie, miękkie w dotyku i łatwe do rozczesywania. Proteiny jedwabiu wbudowują się w uszkodzone fragmenty na powierzchni włosów, regenerując je. Odżywka ta eliminuje ładunki elektrostatyczne, dzięki czemu włosy nie elektryzują się, odzyskują blask, są sprężyste. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Odżywka odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów, nie obciąża włosów."

Odżywka jest dwufazowa, więc żeby się połączyła trzeba nią potrząsnąć. Zapach odżywki jest ładny - konwaliowy
Odżywka ta nie obciąża moich cienkich włosów, po wysuszeniu włosy są miękkie i delikatne w dotyku, ale czy są nawilżone? Raczej szału nie ma :( Ot po prostu jest to zwykła lekka odżywka, która raczej nic z naszymi włosami nie robi... nie kupię jej więcej.

4 komentarze:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku