środa, 30 listopada 2016

CATRICE HD Liquid Coverage Foundation - płynny podkład (druga skóra)

Dziś mam dla Was recenzję podkładu, który szturmem wszedł na sklepowe i internetowe półki, który został wykupiony w chwilę, do tego stopnia, że w pewnym momencie nie można było go dostać u żadnego dystrybutora ponieważ producent nie spodziewał się, aż takiego szału wokół tego produktu. Mowa o podkład HD od firmy Catrice:


"Druga Skóra. Podkład HD Liquid Coverage to wygładzona cera z efektem “high definition”. Wyjątkowo lekka formuła, którą aplikuje się pipetą, oferuje wysokie krycie i utrzymuje się na skórze do 24 godzin. Cera wygląda nieskazitelnie, a przy tym naturalnie, podkładu nie czuć na skórze. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!"

Podkład zapakowany jest w mrożoną, 30 ml buteleczkę z dozownikiem typu pipeta, przez co jest bardzo higieniczny. Przez to, że mamy pipetkę, podkład powinien być płynny i jest, ale nie jest bardzo wodnisty, taki idealny.


Podkład kosztuje 28,99. W ofercie mamy 4 różne kolory podkładu, ja posiadam kolor 030 sand beige, byłam pewna, że będzie za ciemny ale okazał się być dla mnie idealny.
Podkład niesamowicie dobrze kryje, w chwilę zastyga do całkowitego matu więc właściwie nie musimy używać do jego utrwalenia pudru, a co najważniejsze, utrzymuje się na naszej buzi cały dzień. Bez dodatkowych poprawek w ciągu dnia, podkład na naszej buzi wygląda tak samo jak po jego aplikacji (no oprócz świecenia się).
Podkład ten najlepiej wygląda nałożony zwilżoną gąbeczką, wtedy mamy bardzo naturalny efekt. Nie polecam go nakładać pędzlem bo przez to, że podkład bardzo szybko zastyga, robi nam smugi. 
Kiedy nałożyłam podkład na dłoń, by zrobić zdjęcia, przeraziłam się bo podkład strasznie ciemnieje, aczkolwiek na buzi tego nie zauważyłam pomimo, ze mam cerę mieszaną. Bardzo dobry podkład w bardzo dobrej cenie. Szkoda, że tak mało dostępny. POLECAM!


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku