niedziela, 27 maja 2012

Eveline - serum 3w1

Hej, skoro wczoraj było o tuszach, dzisiaj będzie o tym co pod nimi, czyli o bazie.
Właściwie to nie jest typowa baza pod tusz gdyż jest to serum (3w1) do rzęs firmy Eveline, które ma je wzmocnić i wydłużyć.
Według producenta powinnyśmy stosować je na noc, przez min. miesiąc. Stosowałam ponad 2 miesiące i niestety efektów żadnych :( Pomyślałam sobie, że może warto to serum zastosować pod tusz. To był strzał w 10tkę.
Produkt jest biały i takie też są rzęsy po nałożeniu go. Gdy pomalujemy rzęsy, czekamy chwilę (nie doprowadzamy do wyschnięcia) po czyn nakładamy tusz.
Rewelacyjna w tym serum jest silikonowa szczoteczka, która doskonale rozdziela włoski. 
Okazuje się, że nawet najtańszy tusz jaki posiadam, po zastosowaniu tego produktu wygląda rewelacyjnie na rzęsach, które są pogrubione i wydłużone.

Na prawdę warto kupić ten produkt, tym bardziej że nie kosztuje wiele - ok 12zł. Ja jestem nim zachwycona i na pewno będzie stałym elementem w mojej kosmetyczce.

2 komentarze:

  1. serum jest świetne jako baza.. też stosuje i naprawdę ułatwia malowanie tuszem.. rzęsy wygladaja dużo ładniej

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Stosuję przy każdym makijażu oczu, codziennie, niezmiennie od lat.

      Usuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku