środa, 17 lipca 2013

Makijaż w kolorach różu i zieleni - krok po kroku

Witajcie kochani,
dzisiaj chciałabym Wam pokazać makijaż typowo letni, w kolorach różu i zieleni wraz z dość mocną turkusową kreską. Jest to makijaż rozświetlający, nie za mocny. Idealny na dzień, a wykonanie go zajmuje ok 5 min.


Do makijażu oczu użyłam 4 cieni - blado różowy, perłowy biały, zielony i ... no właśnie nie wiem jak nazwać ten kolor:


Zaczynamy!

1. Na nieruchomą powiekę nakładamy rozświetlający różowy kolor (cień nr. 1):2. W wewnętrznym kąciku oka oraz na górnej i dolnej powiece, do 1/3 długości oka nakładamy perłowy biały kolor (cień nr. 2):3. Na dolnej powiece, na środku nakładamy kolor zielony (cień nr. 3):4. W załamaniu powieki oraz w zewnętrznym kąciku górnej i dolnej powieki nadkładamy cień nr. 4:5. Turkusową lub zieloną kredką (podbicie zielonej tęczówki) malujemy od zewnątrz do połowy oka kreseczkę. Lekko ją rozcieramy:


Tuszujemy rzęsy i makijaż gotowy:
4 komentarze:

  1. Bardzo delikatny letni makijaż :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba:) Muszę spróbować:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam :)nominowałam cię do Liebster Award a więcej informacji tu http://adziulaarzemek1.blogspot.ie/2013/07/nominacje-od-liebster-award.html . Zapraszam do zabawy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku