poniedziałek, 30 września 2013

Kompletny brak czasu :( ...

Kochani,
ja bardzo Was przepraszam, że ostatnio się w ogóle na blogu nie pojawiam ale to przez brak czasu. Nie mam go prawie w ogóle. Moja mała ma już ponad 4,5 m-ca i jest coraz bardziej ciekawa świata więc już leżenie w leżaczku jej nie bawi i trzeba ją nosić na rękach i sadzać na kolanach. Uczymy się też poznawać nowe smaki więc ja tylko albo stoję przy kuchence i gotuje dla niej zupki albo latam po domu ze słoiczkami z deserkami w ręku... no i Lena coraz mniej w dzień śpi, a jak już zaśnie to na max pół godzinki więc ja w tym czasie też się kładę, by zregenerować siły. 
Sami widzicie że nie mam czasu na nic, a mam tyle kosmetyków Wam do zrecenzowania. 
Niestety nie wiem kiedy to nastąpi, narazie jestem całkowicie zaabsorbowana córką, więc musicie mi wybaczyć i uzbroić się w cierpliwość, a ja na pewno w końcu się tu pojawię :)
BUZIAKI :*

1 komentarz:

  1. Deklaruję że będe czekać ;) W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze należy się skupić na priorytetach - niech malutka zdrowo sie chowa.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku