poniedziałek, 16 maja 2016

AVON Modern Romance Ideal Luminos - zestawy do konturowania

Dziś mam dla Was, niestety wycofane już z oferty firmy, recenzję dwóch zestawów do konturowania twarzy od firmy AVON:


Ja posiadam oba z dostępnych w katalogu: peach contour i rose contour. Pudry zapakowane są w solidne, czarne opakowania z lustereczkiem (takie jak poczwórne cienie do powiek):


Oba są bardzo miękkie, osypują się i bardzo mocno napigmentowane, wystarczy odrobina na pędzel by uzyskać kolor na buzi, dlatego trzeba uważać by nie zrobić sobie nim plam, bo o to bardzo łatwo w przypadku tego produktu:


Kolory są dobrze dobrane i ładnie wyglądają na buzi. Kolory różowe są takie rześkie, zdrowe, bardzo dziewczęce, jednak ciepły kolor bronzera ni jak nie nadaje się do typowego konturowania twarzy, możemy nim jednak lekko opalić sobie buźkę. Próbowałam nawet pomieszać te kolory ze sobą i wtedy też bardzo ładnie wygląda, taki przygaszony róż.
Kolory ładnie wyglądają na cerze, trzymają się cały dzień, nie przemieszczają się i nie bledną. Fajny produkt do codziennego użytku, szkoda, że wycofany z oferty.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku