piątek, 27 maja 2016

VEET krem do depilacji skóry pod prysznic

Za oknami coraz cieplej, słońce na niebie a my musimy zaprezentować światu nasze nogi... ogolone, gładkie. Depilacja zwykłymi maszynkami jest najprostsza i bezbolesna, ale efekt krótkotrwały :/ Depilatora nigdy nie używałam i nie wiem czy się odważę, depilacja woskiem jest ok i ją najbardziej lubię, ale nie wyobrażam sobie nie golić latem nóg, by zapuścić włoski. No to zostają nam kremy do depilacji i o jednym z nich będzie dziś mowa:


"Teraz depilacja nie musi zabierać dużo czasu i można ją zrobić w domu jednocześnie z innymi zabiegami kosmetycznymi. Unikalny krem Veet do depilacji pod prysznic jest idealny dla kobiet, które nie mają dużo wolnego czasu. Jego wodoodporna formuła pozwala na usuwanie niechcianych włosków podczas brania prysznica. Depilacja odbywa się samoczynnie, kiedy Ty wykonujesz inne zabiegi pielęgnacyjne pod prysznicem. Krem skutecznie usuwa włoski bez ich cięcia, dzięki czemu skóra pozostaje gładsza na dłużej, a odrastające włoski są słabsze. Do opakowania jest dołączona gąbeczka, która pomaga usuwać włoski i dodatkowo złuszczać naskórek, by skóra była olśniewająco gładka." 

Krem zapakowany jest w obszerną, ładną graficznie tubę, pojemność to 135ml i jego cena to ok. 26,00. Krem jest bardzo gęsty i wylatuje przez duży otwór w tubce. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest zapach tego kremu, nie jest taki jak przy innych tego typu kremach - drażniący, nieprzyjemny, chemiczny ale ładny, delikatny.


Do kremu dołączona jest dwustronna gąbeczka, do nakładania kremu (gładka powierzchnia) i do jego usunięcia (szorstka powierzchnia), co według mnie jest fenomenalnym pomysłem, bo dla mnie te tradycyjne szpatułki do nakładania i ściągania kremu to była porażka i nigdy z nich nie korzystałam. Krem nakładałam ręką, która potem śmierdziała a ściągałam szorstką stroną tradycyjnej gąbki (oczywiście miałam osobną gąbkę do tego typu spraw, żeby nie było...)


Krem bez problemu nakładamy na skórę, czekamy określony czas (1 minutę), idziemy pod prysznic, ściągamy krem ostrą stroną gąbki (pod włos) i już.... włosków brak >> sposób aplikacji <<


Skóra po usunięciu kremu jest miękka, delikatna, nie przesuszona i nie podrażniona. Niestety, efekt wydepilowanej, gładkiej skóry utrzymuje się do następnego dnia, bo już na kolejny dzień mamy malutkie włoski, tak samo jak w przypadku golenia się maszynkami. Dodatkowo krem jest bardzo mało wydajny bo starcza nam może na 3 razy jak depilujemy łydki.
Uważam, że jest to krem idealny do depilacji takich partii jak wąsik czy pomiędzy brwiami. Bo wtedy nam na długo starczy.
Niestety ten krem ma duży minus: zawyżona cena i zbyt mała pojemność.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku