poniedziałek, 5 grudnia 2016

AVON Poczwórne cienie do powiek (nowa wersja)

Dziś mam dla Was recenzję poczwórnych cieni do powiek Berry Love od firmy AVON:


"Odkryj maksymalnie nasycone kolory w profesjonalnie zestawionej paletce poczwórnych cieni do powiek Avon. Nowa technologia True Color z pigmentami zamkniętymi w żelowej kapsułce, które uwalniają się podczas aplikacji i noszenia dla efektu mocnego, nasyconego i trwałego koloru. Żywe kolory o dużej trwałości, nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powieki. Kolory w poczwórnych cieniach do powiek Avon idealnie ze sobą współgrają a numeracja odcieni ułatwia idealne wymodelowanie oka" 

Jest to już piąta paletka z tej serii, którą posiadam w swojej kolekcji. Paletka ta zawiera 3 cienie matowe i jeden perłowy.


Cienie te są bardzo dobrze napigmentowane, nawet ten najjaśniejszy cień, są miękkie, łatwo się ze sobą łącza, blendują i możemy stopniować nimi intensywność koloru.
Cienie trzymają się  na powiekach cały dzień, nie rolują się, nie osypują w ciągu dnia oraz nie blakną.
Jest to najlepsza paletka wśród paletek z tej serii, które posiadam. Polecam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku