wtorek, 20 listopada 2012

Sunkissed - paleta 12 cieni do powiek

Hello,
dzisiaj chciałabym Wam przedstawić paletę Sunkissed - jest to paletka 12 rozświetlających cieni do powiek, które są naprawdę dobrej jakości a kosztują ... 10zł!Ja, swoją paletę kupiłam w sklepie kosmetykomania.pl, ale wiem, że na allegro, też te cienie są dostępne.
Zacznijmy może od opakowania w którym znajdują się cienie. Gdy je zobaczyłam, to trochę się zdziwiłam, że jest aż tak badziewne, zwykłe, plastikowe, bardzo cienkie. Jednym słowem TANDETA:


Jednak gdy otworzyłam je i zaczęłam dotykać cieni i smarować sobie nimi po ręce, na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Okazało się, że cienie są w miarę miękkie, dobrze się rozprowadzają palcem po skórze i mają ładne naturalne kolory, którymi wykonamy subtelny dzienny makijaż. Cienie są rozświetlające dzięki mikroskopijnym drobinkom, które ładnie migoczą na oczach.

Oto jak cienie prezentują się na skórze:


Cienie są dobrze napigmentowane i wszystkie z nich, nawet te najjaśniejsze są widoczne na oczach. Oto jeden z makijaży, który wykonałam cieniami z paletki Sunkissed:


Jak widać i jak pisałam wcześniej, cienie są mocno rozświetlające i dobrze napigmentowane. Może nie bardzo mocno, by stworzyć mocny, imprezowy makijaż, ale na tyle by stworzyć subtelny dzienny makijaż lub delikatny makijaż idealny na plażę. Ja uważam, że za kwotę 10zł dostajemy cienie na prawdę bardzo dobrej jakości z bardzo dobrze dobraną paletą barw "ziemi".
Bardzo jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam tę paletę każdemu, kto nie chce wydać dużo a oczekuje cieni w miarę dobrej jakości, którymi wykona ładny, słoneczny makijaż.

Tu kupisz cienie Sunkissed: http://www.kosmetykomania.pl/pl/p/Sunkissed-Cienie-PALETA-12-cieni/345


1 komentarz:

  1. Widziałam tą paletkę na allegro i właśnie zastanawiałam się nad jej zakupem. Kolorki wyglądają bardzo cudnie, troszkę jesienne ale przyjemne ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku