piątek, 28 września 2012

Klasyczny french + naklejki

Witajcie kochane,
po tym jak na moich paznokciach ostatnio gościły matowe, kolorowe lakiery, teraz postawiłam na klasykę i zrobiłam sobie manicure francuski. A żeby nie było nudno to na linię uśmiechu przykleiłam czarne naklejki. Efekt bardzo mi się podoba, więc od razu postanowiłam Wam go pokazać.

Co potrzebujemy?

 WYKONANIE:
Bloczkiem matowimy końcówki paznokci po to by lakier lepiej się na nich trzymał i zbyt szybko nie odprysł.
Białym lakierem malujemy końcówki (ja pomagam sobie płaskiem pędzelkiem do żelu nr. 6 i zmywaczem do paznokci), czekamy aż wyschnie.
Bierzemy naklejki i pęsetą odklejamy je od kartonika i precyzyjnie przyklejamy na linię uśmiechu - jeżeli nawet linię uśmiechu zrobicie krzywą to i tak naklejki wszystko przysłonią :)
Porządnie dociskamy rogi naklejek, tak byśmy potem nie haczyły nimi.
Na koniec malujemy paznokcie Top Coatem, ja dla mocniejszych paznokci pomalowałam je diamentową odżywką do paznokci. I gotowe.
Prosty sposób na mega eleganckie pazurki, które możecie pomalować w domu a nie wydawać pieniądze na kosmetyczki.
Oto efekt końcowy:

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku