sobota, 16 czerwca 2012

Matujący lakier Manhattanu

Witajcie,
moje dzisiejsze posty będą dotyczyć lakierów do paznokci. Na pierwszy ogień idzie Emulsja Matowiąca firmy Manhattan (ok 15zł).

Długo szukałam lakieru, który zmatowił by nałożony lakier na paznokciach, Szukałam w szafie Essence, a w Rossmannie Panie powiedziały mi że nie ma w ogóle czegoś takiego. Szukałam w zwykłych drogeriach a nawet w dość drogiej perfumerii w moim mieście, gdzie rzeczywiście dostałam "mrożący lakier" - jak go sprzedawczyni nazwała - firmy Chanel, za 150zł !!! Podziękowałam...

W końcu sama postanowiłam poszperać w Rossmannie i o dziwo w szafie Manhattanu znalazłam długo poszukiwane cudo:


Gdy tylko przyszłam do domu, paznokcie pomalowałam na marchewkowy kolor, potem nałożyłam warstwę lakiery matującego a na koniec lakier nabłyszczający, oto co wyszło:


Lakier matujący dobrze i szybko matuje, szybko schnie, przedłuża żywotność kolorowego lakieru. Jak widać w połączeniu z lakierem nabłyszczającym można stworzyć fajny efekt na pazurkach :) Ja jestem bardzo zadowolona z produktu!

P.S. Lakier ten mogą używać także panowie. Jeżeli mają jakąś większą imprezę i chcą by ich dłonie wyglądały nienagannie, wystarczy dobrze opiłować paznokcie i nałożyć jedna warstwę tego lakieru.

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku