sobota, 2 czerwca 2012

Pomadki (cz. 2)

Wczoraj było o pomadce intensywnej, dzisiaj będzie o kolorach jasnych i neutralnych.

Pierwsza to pomadka nawilżająca firmy Wibo (ok.9zł). Po tym jak przerzuciłam się z błyszczyków na pomadki to właśnie ta (wraz z jeszcze innym kolorem) była moim 1szym zakupem. Pomadka ma prześliczny różowy kolor, który widać z daleka, idealnie nadaje się na wiosenne dni. Szminka dobrze rozprowadza się na ustach, w miarę długo się trzyma (o ile jej nie zjadam), niestety przeszkadza mi jedynie jej zapach.
RECENZJE tych pomadek na  http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50497&recenzja=621634


Kolejnymi będą pomadki firmy Bell - perłowa różowa (129) i matowy nude (115), który używam częściej. Kupione za 8zł. Pomadki są również w miarę dobrej jakości, ładnie rozprowadzają się na ustach a zapach mają neutralny.


Następne w kolejce to pomadki drogerii Etos, kupione za 2 euro każda. Opakowania i kolory mają prześliczne - matowy jasny róż i perłowy brzoskwiniowy, ale niestety są strasznie tępe, trzeba się namachać by je dobrze nałożyć przy czym uważać by nie zebrały się w kącikach :(


Niedługo kolejna część sagi pomadkowej :)
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za Twój komentarz i za poświęcony czas.
Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Pamiętaj jednak, jeżeli chcesz napisać coś negatywnego, zastanów się najpierw czy poprzez ten komentarz nie obrazisz osób trzecich. Bardzo proszę o nie ubliżanie, nie wyzywanie i nie wyśmiewanie się z nikogo.
Na każdy komentarz-pytanie staram się odpowiedzieć.
Zawsze wchodzę na blogi osób, które komentują moje posty.

Pozdrawiam
Arkana Urody i Wdzięku